Zaproszenie na Bieg Mikołajkowy w Świdniku

0 No tags Permalink 0

Ruszyły zapisy na III Charytatywny Bieg Mikołajkowy w Świdniku. Jak sama nazwa wskazuje, nie jest zwykła impreza biegowa, jakich wiele. Po pierwsze, jest to bieg na rzecz Placówki Opieki nad Dzieckiem i Rodziną Nasz Dom w Rybczewicach. Wszystkie zebrane środki zostaną przekazane tej placówce. Wspaniale, prawda? Po drugie, to nie lada gratka dla wszystkich miłośników przebierania się. Jeżeli marzy Ci się bieg w stroju Świętego Mikołaja, to trudno znaleźć lepszą okazję. Serdecznie zapraszam do udziału w imprezie. Poniżej więcej informacji.

  • Termin: 04.12.2016 (niedziela).
  • Dystans: 5 km.
  • Limit czasu: 55 minut.
  • Miejsce: Świdnik; Start i Meta zostaną zlokalizowane w okolicy placu Konstytucji 3 Maja.
  • Start biegu zaplanowany jest na 12:00; o 11:45 rusza rywalizacja Nordic Walking.
  • TUTAJ MOŻNA SIĘ ZAPISAĆ (zapisy online trwają do 30.11.2016, po tym terminie można się zapisać w biurze zawodów: 2 i 3 grudnia w Galerii Venus w Świdniku w godz. 16 – 19). WAŻNE: nie ma zapisów w dniu zawodów. Jest tylko odbiór opłaconych pakietów.
  • Wpisowe wynosi nie mniej niż 25 zł.
  • Zachęcam do zaznaczania: WEZMĘ UDZIAŁ lub ZAINTERESOWANY na stronie wydarzenia. Niech informacja dotrze do jak najszerszego grona odbiorców!

 
bieg-swidnik
 

Dlaczego warto wziąć udział?

Każdy uczestnik biegu może czuć się ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM. Sama idea pomocy innym jest świetnym bodźcem do wzięcia udziału. Dla niektórych to może być za mało. Lubisz przebrania? Najlepsze z nich będą nagradzane pucharami. Mało tego! Możesz połączyć pomoc, przebranie i bieganie. Są tacy, co uwielbiają rywalizację i dla nich każda okazja do ścigania się jest dobra. W pełni ich rozumiem. Po dekoracji wśród wszystkich uczestników będzie przeprowadzone losowanie nagród. Zatem każdy Mikołaj może być zwycięzcą!

Przed rokiem wystartowało 208 osób. Udało się zebrać 7016,41 zł. Wierzę, że w tym roku uda się pobić zarówno frekwencję, jak i zebraną kwotę. Wszystko zależy od nas. Nie mam cienia wątpliwości, że biegacze lubią pomagać innym. Do dzieła! Jeżeli macie jakieś pytania, to śmiało!

Wielkie brawa dla Biegającego Świdnika za tę inicjatywę. Ukłon należy się również Fundacji Rozwoju Sportu, która pomaga w organizacji tej imprezy.

No Comments Yet.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.