Skoro tu trafiłeś, to oznacza, że jesteś zainteresowany współpracą. Napisz do mnie: trener@lubelskibiegacz.pl Wspólnie możemy stworzyć coś wartościowego!
 

Blog

Lubelskibiegacz.pl to blog, który posiada jasno zdefiniowaną grupę odbiorców. Jestem niezależnym autorem, a moim priorytetem jest publikowanie wartościowych treści. Docieram do coraz szerszego grona biegaczy z Polski (aktualnie 8000 UU i liczba ta systematycznie rośnie). Prawie 5000 fanów na Facebooku to dodatkowy atut. Największą wartością bloga jest zaangażowanie czytelników (7 miejsce na FB – dane z hash.fm). Podkreślam, że są to fantastyczni biegacze. Interakcja z Nimi to czysta przyjemność (ponad 1200 komentarzy). Nie mam wątpliwości, że przyszłość reklamy należy do blogosfery. Stawiam, że skoro tu trafiłeś, to myślisz podobnie.
 

lubelskibiegacz.pl TEAM

Moja aktywność nie ogranicza się do tego bloga. Jestem trenerem i założycielem drużyny – lubelskibiegacz.pl TEAM. Bez wątpienia jesteśmy jedną z popularniejszych drużyn we wschodniej Polsce. Nasze ambicje sięgają zdecydowanie dalej. Jeżeli poważnie myślisz o współpracy z ambitną drużyną biegaczy – to doskonale trafiłeś.

Na koniec podkreślam, że każdą propozycję wyceniam indywidualnie. Wystawienie faktury nie stanowi dla mnie żadnego problemu. 😉 Nie wykluczam barteru, ale tylko pod warunkiem, że oferta będzie tego warta (niekoniecznie materialnie).

Z biegowym pozdrowieniem,
Paweł Wysocki

No Comments Yet.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.