Wspolnebieganie.pl – biegajmy razem!

0 No tags Permalink 0

Wspólne bieganie – mówi Wam to coś? Jest to pierwsza wyszukiwarka osób do wspólnego biegania. Projekt ruszył 7 lutego. Pionierska aplikacja tego typu na polskim podwórku. Kto wpadł na pomysł, aby stworzyć taką aplikację? Osoby, które łączy wspólna pasja – bieganie. Nie mam wątpliwości, że projekt będzie się rozwijał. Co kilka dni pojawia się aktualizacja. Kto wie, może powstanie z tego coś naprawdę wielkiego? Czas pokażę.

wspolnebieganie.pl – jak to działa?

Na początku podkreślę, że użytkowanie wyszukiwarki jest w 100% darmowe. Wspólne Bieganie nie ma limitu geograficznego. Możesz tworzyć aktywności wszędzie, choć wiadomo, że w Polsce będzie ich najwięcej (oby do czasu). Jeżeli chcesz sprawdzić, czy w Twojej okolicy ktoś biega i korzysta z aplikacji, to nie musisz się nawet rejestrować. Wystarczy skorzystać z opcji ’Wyszukaj bez rejestracji’. Z drugiej zaś strony, jak jesteś zainteresowany kreowaniem treningów, to musisz założyć konto. Masz dwie opcje do wyboru:

  • klasyczna rejestracja.
  • rejestracja przez Facebook.


Dodam, że wyszukiwarka jest świetnie zsynchronizowana z facebookiem. Utworzenie własnej aktywności jest banalne. Klikasz opcję 'Nowa Aktywność’. Następnie podajesz kluczowe informacje dotyczące Twojego treningu:

  • zaznaczasz miejsce zbiórki na mapie.
  • określasz dystans treningu.
  • określasz tempo treningu.
To wszystko! Twoja aktywność jest stworzona, od teraz inni mogą się dołączać. Dla korzystających z wyszukiwarki bardzo pomocna jest opcja powiadomień. Wyznaczasz miejsce, z którego najczęściej zaczynasz trening. Określasz odległość, jaką możesz przebyć, aby do kogoś dołączyć. Na samym końcu definiujesz tempo i dystans. W momencie utworzenia aktywności, która jest w Twoim zasięgu otrzymujesz powiadomienie. Proste i skuteczne, prawda? 


wspolnebieganie.pl – dla kogo?

Aplikacja przeznaczona jest dla wszystkich biegaczy. Bez wyjątku. Niezależnie od poziomu zaawansowania. W szczególności dla amatorów biegania, którzy szukają biegowego towarzystwa. Nie od dziś wiadomo, że bieganie w grupie jest rewelacyjne. Są tacy, co się wstydzą. Ale moim zdaniem to stan przejściowy. Każdy dojrzewa do biegania w grupie.

Szukasz biegowego towarzystwa? Zachęcam do rejestracji i do tworzenia nowych aktywności. Dołączajcie do moich aktywności – do zobaczenia na treningu! 

www.wspolnebieganie.pl
Fanpage na facebooku

No Comments Yet.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.