Trenuj ze mną w New Balance

0 No tags Permalink 3
Nadeszła odpowiednia chwila, aby ogłosić mój konkurs. Listopad to idealny miesiąc na rozpoczęcie przygotowań pod sezon wiosenny. Tak, tak to kluczowy moment. Formę pod sezon wiosenny wyrabiamy w zimie. Dla biegaczy, którzy biegają od niedawna, to może być abstrakcja. Spójrzcie na to z innej strony. Tegoroczne lato było naprawdę upalne! W sierpniu biegało się naprawdę ciężko. Trzeba było kombinować z optymalną porą na trening (wcześnie rano, późno wieczorem). W zimie jest łatwiej. Wystarczy się odpowiednio ubrać i można biegać. Szczegóły konkursu poniżej.

Konkurs skierowany jest do wszystkich, którzy chcą poprawiać swoją wydolność i cieszyć się bieganiem. Nieważne czy biegasz 10 km w 40, czy 55 minut. Mój trening kładzie nacisk na stopniowy, zrównoważony progres. Priorytetem jest ciągłość treningu, czyli brak przerw przez kontuzje. Choć wiadomo, że nie mogę tego zagwarantować w 100%. Dołożę wszelkich starań.

 

Zasady konkursu:

1. Należy polubić mój fanpage
2. Proszę o polubienie i udostępnienie tego postu (nie jest to warunek konieczny, ale może zwiększyć szansę)
3. Należy przesłać wiadomość (Tytuł Trenuje w NB) na adres: trener@lubelskibiegacz.pl. W wiadomości trzeba napisać, dlaczego biegasz i jaki masz sportowy cel. (cel może być zróżnicowany, to może być dycha poniżej 40′, a może być przebiegnięcie 5 km bez zatrzymania się). Długość wiadomości jest dowolna.
4. Zgłoszenia trwają do piątku 30 października 2015 roku (włącznie)
5. W sobotę 31 października ogłaszam listę 10 osób, które dostały się do drugiego etapu. Wieczorem komisja z Perfect Runner wyłoni jedną osobę!
6. W konkursie mogą brać udział wszyscy chętni z całego świata 🙂 Wiadomo, że biegacze z Lublina będą mieli lepszy kontakt, możliwość osobistego spotkania, ale nie jest to warunek konieczny.
Puchary

 

Zaraz, zaraz, ale co jest do wygrania?

Zwycięzca zostaje pełnoprawnym zawodnikiem Lubelskiego Biegacza. W ramach współpracy oferuję spersonalizowany plan treningowy (czas trwania: Listopad 2015 – Luty 2016). Ponadto zwycięzca zgarnia dowolną parę butów biegowych od New Balance Running Poland. Laureaci, którym nie poszczęści się w debacie komisji, dostaną nagrody pocieszenia (Vouchery zniżkowe -20% od New Balance, 9 sztuk).

 

Co jeszcze?

Co miesiąc będę publikował wpis, który będzie zawierał sprawozdanie zawodnika na temat treningów. W tym miejscu podkreślę, że kluczowe będą wrażenia z treningów. Suche dane z treningów pozostawiam sobie do analizy. Wszyscy zgłoszeni muszą to brać pod uwagę. Jeśli nie podoba Ci się ten aspekt współpracy, to nie bierz udziału w tej inicjatywie.

 

Konkurs dedykowany jest dla biegaczy, którzy aktualnie ze mną nie współpracują. Uprzedzając potencjalne zapytania.

 

Zdjęcia: Dominika Żurowicz

 

Regulamin konkursu:
1. Serwis Facebook.com udostępnia wyłącznie infrastrukturę, dzięki której możliwa jest organizacja konkursu. Facebook NIE sponsoruje i NIE uczestniczy w organizacji konkursu, a tym samym NIE ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek działania Organizatora i konsekwencje wynikające z przeprowadzenia konkursu na łamach serwisu.
2. Uczestnik powinien posiadać: komputer lub urządzenie mobilne, dostęp do internetu, profil na Facebooku wyłącznie z prawdziwymi danymi.
3. W konkursie może wziąć udział osoba powyżej 18 roku życia, która posiada profil w serwisie facebook.com.; Warunkiem bezwzględnym do uczestnictwa i otrzymania nagrody jest posiadania profilu z danymi zgodnymi z prawdą.
4. Uczestnik, który zwycięży, w celu uzyskania nagrody powinien podać dane do wysyłki; Nie można przekazywać nagród na rzecz innych osób oraz wymieniać nagrody rzeczowej na jej wartość pieniężną u Organizatora.
5. Udział w konkursie jest jednoznaczny ze zgodną na przetwarzanie danych osobowych. Dane osobowe są wykorzystywane w celach konkursowych i zostaną usunięte niezwłocznie po zakończeniu konkursu.
6. Organizatorem konkursu jest Paweł Wysocki, autor bloga www.lubelskibiegacz.pl. Fundatorem nagrody jest New Balance Polska.
7. Zwycięzca konkursu zostanie wyłoniony przez komisję Perfect Runner Lublin.
8. Od chwili ogłoszenia wyników na profilu FB Lubelskibiegacz.pl uczestnicy konkursu mają 12 godzin na zgłoszenie reklamacji na adres mailowy trener@lubelskibiegacz.pl. Po upływie tego czasu reklamacje nie będą rozpoznawane. Od chwili otrzymania zgłoszenia Organizator ma 24 godziny na rozpatrzenie reklamacji.
9. Organizator zastrzega sobie prawo zmian w regulaminie na każdym etapie konkursu.

No Comments Yet.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.