Spotkanie Lubelskich Biegaczy – relacja

0 No tags Permalink 0

Czas szybko leci. Już prawie grudzień! Spotkanie Lubelskich Biegaczy za nami! Postanowiłem napisać krótką relację z tego wydarzenia. Termin nie był idealny, ponieważ spotkanie wypadało w Andrzejki. Jednak jestem pozytywnie zaskoczony frekwencją! W pewnym momencie na sali było przeszło 70 osób! Mnie się podobało, mam nadzieje, że Wam również. Fajnie, że przyszliście 🙂 

Spotkanie odbyło się w restauracji Bierhalle, która słynie z dobrego piwa. Nie zawiodłem się, piwo mi smakowało. Byłem tam pierwszy raz. Nie miałem problemów z rezerwacją. Spokojnie mogę polecić ten lokal na organizację podobnych imprez.

Spotkanie Lubelskich Biegaczy 1

Jak się czułem na tym spotkaniu? W pewnym momencie było głośno jak na jarmarku! W pozytywnym znaczeniu. Sala pękała od zróżnicowanych dyskusji. Wiadomo, że tematem numer jeden było bieganie. Jedna osoba opowiadała o swoim udziale w City Trail, druga przedstawiała swój trening, który teraz realizuje, trzecia pytała co robić, żeby mieć więcej siły w nogach. To dopiero ułamek tego, co tam się działo! Wszystko to okraszone było dobrym piwem (polecam Dunkel), herbatą, kawą. Niektórzy przyszli prosto z  Lubelskich Targów Piw Rzemieślniczych. Nie wszyscy mogli siedzieć do końca imprezy, ponieważ mieli w planach start w biegu Barbórkowym. Jeszcze inni spotykali się o 8 rano, aby wspólnie biegać po lesie. Ja zostałem do końca. Aktualnie mam roztrenowanie, wiec mogę sobie na to pozwolić. Od przyszłego tygodnia ruszam z treningiem.

Spotkanie Lubelskich Biegaczy

Na tym się biega 🙂

Spotkanie Lubelskich Biegaczy to historia, kolejne spotkanie za rok? 😉 Do zobaczenia na biegowych ścieżkach.

Przypominam o uzupełnianiu ankiety: www.lubelskibiegacz.konsultuj.eu

No Comments Yet.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.