Spotkanie lubelskich biegaczy

2 No tags Permalink 0

Za 6 dni startuje Druga Dycha do Maratonu. Jest to ostatni bieg z cyklu Grand Prix Lublina w tym roku. Następnie w sobotę widzimy się na City Trail. Nie ma oficjalnego zakończenia sezonu biegowego. Z roku na rok przybywa imprez. Można startować przez cały rok (z mniejszymi przerwami). Według mnie za koniec sezonu ulicznego możemy uznać Biegi Niepodległości. Po tym terminie gwałtownie spada ilość imprez biegowych. Trzeba też brać poprawkę na pogodę, która w każdym momencie może się zmienić. Myślę, że to idealna okazja na integrację lubelskiego środowiska biegowego.

Podobne inicjatywy miały już miejsce. Jednak były one zorganizowane przez określone grupy biegowe. Jakiś czas temu podczas rozmowy z Damianem, wpadliśmy na pomysł, aby zorganizować spotkanie biegaczy z Lublina i okolic! Bieganie to Twoja pasja? Możesz czuć się zaproszony. Nieważne z kim, gdzie i jak szybko biegasz 🙂 Jeśli lubisz piwo to tym lepiej! Będzie okazja, żeby porozmawiać przy złocistym trunku. Jeśli nie pijesz alkoholu, to możesz napić się herbaty lub wody mineralnej. Biegacze zawsze się dogadają! 🙂

Póki co pewny jest jedynie termin. Sobota 28.11.2015. Zbiórka o godzinie 19:00 (godzina może ulec zmianie). Dołączajcie do wydarzenia i zapraszajcie znajomych! Jak będę znał przybliżoną liczbę chętnych to dam znać, gdzie się widzimy. Najpóźniej we wtorek (24.11.2015) będzie szczegółowa informacja.  Mam świadomość, że w niedzielę 29.11.2015 odbywa się Bieg w Bogdance. Jednak spotkanie nie wyklucza udziału w biegu. Można przyjść, pogadać i wcześniej wrócić do domu.

Nie będę się rozpisywał. Zapraszam znajomych i widzimy się! 😉 Lubelscy Biegacze łączmy się! Co sądzicie o tej inicjatywie?

Spotkanie jest w restauracji Bierhalle Lublin. Zbiórka o godzinie 19:00.

2 Comments
 • Kamil Banaśkiewicz
  17 listopada, 2015

  Serwus!

  Pomysł wyśmienity, więc na 99% będę i ja. Dam również znać swoim znajomym biegaczom.

  Pozdrawiam,

  • Paweł Wysocki
   18 listopada, 2015

   Cześć Kamil,
   Nie pozostaje mi napisać nic innego jak – do zobaczyska! 🙂

   Pozdrawiam,
   Paweł

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.