Polar Vantage V – nieoficjalny przeciek (zdjęcia)

5 No tags Permalink 0

Marka Polar jest bardzo skryta w kwestii premiery nowych zegarków. Wielu zadowolonych użytkowników nie może się doczekać nowych urządzeń, ale oficjalne stanowisko marki jest niezmienne – cisza w eterze. Z niecierpliwością śledzę nieoficjalne źródła. Dzisiaj udało mi się dotrzeć do ciekawych materiałów, które mogą przedstawiać nowe zegarki! Zainteresowani?

Polar stąpa po cienkim lodzie. Polar V800 miał premierę w lipcu 2014 roku. Postęp technologiczny jest niesamowity, więc te 4 lata to szmat czasu. Konkurencja nie śpi. Najwięksi konkurencji wypuścili przez ten czas kilka urządzeń. Nie będę zagłębiał się w szczegóły, które urządzenia są lepsze i dlaczego, ale wiem, że każda marka ma swoich zagorzałych zwolenników. Tak jest w przypadku Polara, ale pamiętajmy, że cierpliwość użytkowników ma granice. Ktoś może napisać, że Polar V800 to świetne urządzenie, a na dodatek jest w atrakcyjnej cenie. Absolutnie się zgadzam, ale podkreślam, że gdybym chciał kupić ten model, to już dawno bym to zrobił! Tymczasem jestem jednym z tych, co czekają na nowy zegarek. Wiem, że nie jestem sam – czekasz na Polar Vantage V Multisport? Daj znać w komentarzu. 🙂
 

 
Nie można wykluczyć, że to sprytne zagranie marketingowe sklepu z Portland (klik). Niemniej, chcę o tym napisać, bo wiem, że mnóstwo osób szuka podobnych informacji. Czas zweryfikuję, kto miał rację. Informacje pochodzą z bloga: andy-athlete.com (klik).
 

 

Polar Vantage V

Nie ukrywam, że dla mnie najważniejsze jest zastosowanie urządzenia. Czytelna koperta, precyzja pomiaru GPS oraz tętna to priorytety. Wygląd to dodatek, ale fajnie jest móc spojrzeć (hipotetycznie), jak będzie wyglądał. Okrągła koperta, kolorowy wyświetlacz, 5 przycisków. Na uwagę zasługuje innowacyjny system pomiaru tętna z nadgarstka. Cztery zielone diody + cztery czerwone?
 

 
Zegarek ma być dostępny w trzech opcjach kolorystycznych: czarny, biały, pomarańczowy. Na zdjęciach widać cenę – $499, co przekłada się na 1836,32 zł (kurs dolara z dnia 25.08.2018, 3.68). Zatem szacuję, że u nas zegarek będzie kosztował 2299-2499 zł.
 

 
Nie ma żadnej wzmianki na temat różnej wielkości zegarka oraz tego, czy będą wymienne paski. Na koniec najważniejsze, kiedy możemy spodziewać się premiery? Na stronie podana jest data premiery – 29.09.2018.
 

 

Polar Vantage M

Ten model to następca Polara M430. Na temat tego zegarka jest nieco mniej informacji. Nie ma zdjęcia z tyłu, więc nie wiemy nic na temat pomiaru z nadgarstka. Okrągła koperta, kolorowy wyświetlacz, 5 przycisków. W przypadku tego modelu są podane dwie wielkości: small/medium, medium/large.
 

 
Ponoć zegarek będzie dostępny w trzech wariantach kolorystycznych: czarny, biały i czerwony. Na zdjęciach widać cenę – $279, co przekłada się na 1026,72 zł (kurs dolara z dnia 25.08.2018, 3.68). Zatem szacuję, że u nas zegarek będzie kosztował 1299-1499 zł. Data premiery jest taka sama jak w przypadku następcy Polara V800.

Ciekawe, czy informacje się potwierdzą. Sklep usunął produkty ze swojej strony, więc tak jak wspomniałem powyżej – to może, ale nie musi być zagrywka marketingowa w amerykańskim stylu. Co o tym myślicie? 🙂

5 Comments

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.