Drugi bieg City Trail Lublin – relacja

0 No tags Permalink 0

Drugi bieg w Lublinie rozpoczął kolejną rundę biegów City Trail w całej Polsce. Było chłodno i pochmurnie, ale nie padało. Bieg ukończyło 303 osoby, co jest nowym rekordem frekwencji! Organizacyjnie – bomba. Jeżeli chodzi o mój bieg to nie ma co się rozpisywać. 6 miejsce z czasem 17:13. Bodajże 8 sekund gorzej niż w I rundzie, ale nie ma co się dziwić.

Przed biegiem

Pobudka przed 8, śniadanie zjadłem nieco po 8. Zbiórka o 9:30 i pojechaliśmy z Piotrkiem i Arturem. Rozgrzewkę rozpoczęliśmy 45 minut przed 11. 

Bieg

Co tu dużo pisać. Na ostatnim kilometrze spadłem straciłem 2 miejsca. Finalnie dobiegłem 6. Jeżeli chodzi o czas na mecie to nie ma wielkiej tragedii. Lubię biegać przełaje :). Gratulacje dla wszystkich uczestników. Ciekawy jestem jak będzie wyglądało nagranie Artura, który biegł z kamerką GoPro na czole.

Po biegu

Pogaduszki z ekipą z Perfect Runner Team. Sami pozytywni ludzie! 🙂 Na kolejny bieg City Trail koniecznie muszę zakupić buty terenowe. Wybór jest spory, sam nie wiem w co się uzbroję. Także niebawem możecie się spodziewać recenzji butów terenowych. 

Widzimy się na II Dyszce do Maratonu!Zdjęcia: Sławek Śledź 

No Comments Yet.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.