PB – przegląd butów do biegania

0 No tags Permalink 0

Od pewnego czasu chodził mi po głowie pewien projekt, związany z butami do biegania. Mam w planie publikacje cyklicznych wpisów. Tematyka jest bardzo obszerna, więc mam szeroki wachlarz możliwości. Zależało mi, aby nazwa tego projektu była niejednoznaczna (ale musi kojarzyć się z bieganiem). Skrót PB spełnił moje wymagania. Potocznie to skrót od Personal Best – rekord życiowy. Przegląd Butów do biegania będzie numerowany. Niebawem stworzę nową zakładkę w kategorii sprzęt.
 

Przegląd Butów –  zawartość

 
Buty to nieodłączny atrybut (prawie) każdego biegacza. Rynek butów do biegania jest rozwinięty. Jak już napisałem wcześniej, poruszana tematyka będzie obszerna. Nie chcę się ograniczać. Mam nadzieje, że uznacie wpisy za pomocne i potrzebne. W takim układzie o czym będę pisał?

  • propozycje butów dla biegaczy,
  • prezentacje butów różnych brandów,
  • oferta popularnych sklepów sportowych – polecane modele,
  • prezentacje butów z podziałem na kategorie,
  • porównania obuwia biegowego.
  • Liczę na Wasze pomysły, jeżeli macie takowe – proszę o komentarze!

W tym momencie mam już kilka pomysłów na wpisy. Podkreślę, że recenzje i testy sprzętu pozostaną odrębną kategorią.
 

Przegląd butów – idea

 
Pewnie zastanawiacie się, po co to robię? Po pierwsze dla Was. Chcę dostarczać Wam wartościowe treści. Buty do biegania to atrybut, który łączy wszystkich biegaczy. Po drugie jest to dla mnie zastrzyk motywacji. Chcę, aby blog żył i się rozwijał. Po trzecie tematyka butów jest mi bliska. Jak to się mówi – to jest mój konik. Interesuje się tym od lat. Jeszcze przed Mistrzostwami Świata w Osace pociąłem swoje pierwsze (zużyte) buty do biegania. To były jakieś stare Reeboki :). Moja aktywność na forum bieganie.pl to ponad 1300 postów w dziale buty.

Mam swoją wizję rozwoju tego projektu, ale póki co koncentruje się na pracy. bo tylko wtedy pomysł będzie mógł się rozwinąć. Pierwszy wpis PB01 będzie na temat Decathlon – buty do biegania z marketu. Zrobię wyjątek i napiszę coś więcej niż suchy tekst o sprzęcie. Na początku opiszę politykę sieci handlowej. Następnie wymienię modele butów, które są godne uwagi.

Czekam na Wasze komentarze, pomysły i uwagi.

No Comments Yet.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.