Spersonalizowany pomysł na prezent

0 No tags Permalink 0

Krajobraz za oknem tego nie obrazuje, ale Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Świąteczne porządki, choinka, zakupy… No właśnie, chciałbym nawiązać do tych ostatnich. Domyślam się, że galerie handlowe przeżywają prawdziwe oblężenie. Ludzie kompletują prezenty na gwiazdkę dla najbliższych. Sam jestem w dobrej sytuacji, bo mam to już za sobą. Postępuję zgodnie ze wskazówkami Michała Szafrańskiego z bloga jak oszczędzać pieniądze. Jeżeli masz problem z prezentem dla bliskiej osoby, a ten ktoś regularnie biega, to ten wpis jest dla Ciebie.

Ten pomysł zrodził się w mojej głowie wczoraj w trakcie spokojnego rozbiegania. Sporo osób kontaktuje się ze mną w sprawie planów treningowych. Nie wszyscy decydują się na korzystanie z moich usług, ponieważ przeważnie nie robię tego za darmo. Czas i wiedza to cenne zasoby. Pomyślałem, że być może istnieje grono osób, które byłoby zainteresowane moim pomysłem. Chcesz sprezentować bliskiej osobie spersonalizowany plan treningowy? To coś na wzór karty podarunkowej, ale z jedną istotną różnicą. Aktywacja planu przypada na pierwszy tydzień stycznia 2017 roku. Oczywiście to jest do uzgodnienia, ale chcę uniknąć sytuacji, że ktoś zaczyna trening w marcu lub kwietniu. Teraz jest najlepszy moment na usystematyzowany trening. Coraz więcej osób planuje cele na nadchodzący rok. I bardzo dobrze! Plan jest fundamentem sukcesu. Żaden znaczący sukces nie jest dziełem przypadku.

Nie jest to zwykły plan treningowy. Jest to prawdziwa bomba motywacyjna! Jestem człowiekiem, który nie lubi schematów. Do każdego staram się podchodzić indywidualnie, bo mam świadomość, że jesteśmy na swój sposób wyjątkowi. W tym miejscu mam na myśli trening oraz relacje z innymi. W związku z tym wierzę w swoją kreatywność. Jeżeli zdecydujesz się z prezentować bliskiej osobie spersonalizowany plan treningowy, to wspólnie ustalimy, w jaki sposób chcesz ją o tym poinformować. Może to być specjalna kartka pod choinką, a może wiadomość niespodzianka wysłana mailem. Sam jestem ogromnym entuzjastą niespodzianek. Może wymyślimy coś alternatywnego? 😉 Jeżeli sobie tego życzysz, to zapewniam pełną dyskrecję.
 
loverunning
 
Jestem trenerem biegaczy amatorów. Na pierwszym miejscu stawiam relację oraz zdrowie zawodnika. Tutaj dowiesz się więcej na mój temat. Moi podopieczni mogą to potwierdzić. Jesteśmy nową grupą, ale mamy duże ambicje. Nie zawsze jest lekko, ale takie jest bieganie. Na koniec napiszę kilka słów o formie współpracy. Spersonalizowany pomysł na prezent to minimum osiem tygodni współpracy. Według mnie to absolutne minimum, aby poczuć i wejść w trening. Im dłuższy wariant, tym korzystniejszy finansowo. Jeżeli jesteś zainteresowany moją ofertą i chcesz poznać więcej szczegółów, to napisz: trener(at)lubelskibiegacz.pl, a w temacie wiadomości wpisz spersonalizowany pomysł na prezent. Oferta ważna do 23 grudnia 2017 roku. Ilość miejsc ograniczona. Zostań biegowym Świętym Mikołajem. 😉

No Comments Yet.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.