On Cloudstratus 2 – recenzja

0 , Permalink 0

Uniwersalny – to przymiotnik, który pasuje do modelu Cloudstratus 2 od szwajcarskiej marki On Running. W jaki sposób przejawia się ta uniwersalność? Odpowiedź na to pytanie znajduje się w hybrydowej recenzji.

Informacje producenta: 

  • Buty dla biegaczy ze stopą neutralną.
  • Waga buta: 305 g (w rozmiarze 43 EU).
  • Heel drop: 9 mm.
  • Przeznaczenie: twarde nawierzchnie.
  • Kategoria: buty treningowe.
  • Cena: 799,99 zł.

On Running Cloudstratus 2 – uniwersalny żołnierz

W ostatnim czasie bardzo modny jest model hybrydowy. Dotyczy on różnych aspektów naszego życia. Postanowiłem z niego skorzystać, czego owocem jest ta hybrydowa recenzja.

O co chodzi z tą uniwersalnością. Chociaż raczej powinienem napisać o co biega? Wszystko rozbija się o poziom amortyzacji oraz jej właściwości. Producent zastosował podwójną warstwę pianki CloudTec. Przekłada się to na dużą amortyzację, z której można korzystać, będąc ciężkim, ale również lekkim biegaczem. Wspominam o tym, bo z mojego doświadczenia mogę powiedzieć, że niektóre mocno amortyzowane buty są bardzo dobre dla ciężkich, ale lżejsi biegacze nie są w stanie wykorzystywać ich właściwości.

Wszechstronność dotyczy też cholewki, która dobrze trzyma stopę w podbiciu, ale równocześnie zapewnia przestrzeń dla palców w jej przedniej części.

Po więcej informacji odsyłam do recenzji w formie wideo.

Jak masz jakieś pytania dotyczące recenzowanych butów, to zachęcam do komentowania. Mam świadomość, że sprzęt marki On stale zyskuje na popularności, ale wciąż jest relatywnie „świeży” na rynku.

No Comments Yet.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.